زندانیان با تمسک به قرآن به آغوش خانواده و جامعه بازگردند
علی اکبر بختیاری:

زندانیان با تمسک به قرآن به آغوش خانواده و جامعه بازگردند

تاریخ خبر: 27 بهمن 1395   ساعت خبر: 13:14:04

~~علی اکبر بختیاری رئیس دفتر دادستان کل کشور انس گرفتن و تمسک به قرآن را راه نجات و جبران مافات زندانیان دانست و گفت:زندانیان با تمسک به قرآن و انس گرفتن با آیات الهی می توانند ضمن جبران مافات و ترک اعمال مجرمانه به آغوش خانواده و جامعه بازگردند.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور علی اکبر بختیاری که به همراه معاون نظارت دادستانی کل کشور در زندان اوین حضور داشت،با شرکت  در محفل انس با قرآن مددجویان زندان اوین با تاکید بر اینکه قران کریم، صراط مستقیم و راه نجات است گفت:تلاش برای بازگشت به مسیر درست، دعوت قران و توصیه اولیاء الهی است و شما افراد که متاسفانه هر کدام بنا به دلایلی دچار محدودیت های زندان شده اید، باید به این توصیه توجه کنید و به  این مسیر نجات بخش بازگردید.
بختیاری با اشاره به حدیث ثقلین و تبیین آن برای مددجویان،انس با قران را بویژه در خلوت و تنهایی زندان راهی برای خود شناسی و بازسازی عملکرد های نامناسب گذشته توصیف و اظهار کرد:قرار گرفتن در مسیر قران بشریت را از گمراهی و ضلالت نجات خواهد داد.
رئیس دفتر دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه قرائت و حفظ قران به همراه درک مفاهیم انسان ساز آن بسیار پربرکت است خطاب به مددجویانی که حافظ قران شده اند گفت:بدانید که راه بسیار درستی را انتخاب کرده و در آن گام گذاشته اید. در این راه باید ثابت قدم باشید و تلاش مضاعف کنید تا ضمن جبران مافات، بتوانید محدودیت های ایجاد شده برای خود را برطرف کنید و به آغوش خانواده و جامعه بازگردید.
وی تاکید کرد:در صورت تمسک عملی و انس حقیقی با قران می توانید زندگی خود پس از زندان را نیز سر و سامان دوباره ای بدهید و در مسیر درست زندگی قرار بگیرید و  زیر سایه قران مشکلات را تحمل کنید و به سمت اعمال مجرمانه نروید.  
  


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=160کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است