حمایت از واحدهای تولیدی از اولویت های دستگاه قضا
دادستان سمنان خبر داد:

حمایت از واحدهای تولیدی از اولویت های دستگاه قضا

تاریخ خبر: 22 اسفند 1395   ساعت خبر: 15:07:30

دادستان  عمومی و انقلاب سمنان از برگزاری منظم جلسات کمیته حمایت قضایی این استان با هدف حمایت از سرمایه گذاران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور حیدر  آسیابی گفت: حمایت از واحدهای تولیدی به‌ویژه بخش خصوصی در حد توان و اختیار قانونی از اولویت‌های دستگاه قضایی در استان سمنان است و تاکنون در این جهت حرکت کرده ایم..

دادستان سمنان با اشاره به اینکه دستگاه قضایی در این استان به دنبال بازداشت سرمایه‌گذاران نبوده است افزود: دستگاه قضایی استان سمنان خود را حامی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می داند و به دنبال حل مشکلات آنان است و ما این مسئله را در جلسه شورای اداری و سایر جلسات نیز همواره اعلام و بر آن تاکید کرده ایم.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاران استان هرماهه به‌نوبت در این کمیته حاضرشده و مشکلات خود را مطرح می‌کنند و برای این مشکلات چاره‌جویی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان اضافه کرد: سرمایه‌گذارانی که با دستگاه‌های اجرایی مشکل‌ دارند نیز یک‌به‌یک و رودررو با مدیران این دستگاه‌ها در این کمیته مشکلات خود را مطرح می کنند و برای آن نیز چاره‌اندیشی می‌کنیم.

آسیابی تاکید کرد:در سفر اخیررئیس محترم مجلس شورای اسلامی به استان سمنان نیز پس از ارائه گزارش اقدامات انجام شده از انجسام موجود در سطح استان در این زمینه و تلاش  دستگاه قضایی استان در حمایت از سرمایه گذاری از سوی ایشان تقدیر شد.

انتهای پیام.


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=175کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است