تبلیغات انتخاباتی پیش از موعد رصد و با آن برخورد می شود
دادستان شیراز:

تبلیغات انتخاباتی پیش از موعد رصد و با آن برخورد می شود

تاریخ خبر: 28 فروردين 1396   ساعت خبر: 12:59:49

~~دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت:با تعامل و همکاری همه نیروها و مجموعه های ذی ربط و تشکیل جلسات ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی درشیراز و در سطح استان فارس،امیدوار به برگزاری انتخاباتی پرشور و در کمال آرامش هستیم.
به گزرش روابط عمومی دادستانی کل کشور،علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس افزود:به موجب قانون و بر اساس دستور دادستان کل کشور تمامی فعالیت های انتخاباتی زودهنگام و احتمالی در این زمینه چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی رصد و در صورت مشاهده با آن برخورد خواهد شد.
وی با اعلام اینکه تاکنون مشکل خاصی در این زمینه نبوده است تاکید کرد:توصیه ما به همه کاندیداهای محترم و هوادران و طرفداران آنها این است که پیش از آغاز فعالیت های تبلیغات انتخاباتی از انجام تبلیعات در فضای مجازی و حقیقی پرهیز کنند.
دادستان شیراز همچنین با اشاره به فعالیت و همکاری مناسب همه مسئولان و دستگاه های اجرایی،انتظامی، امنیتی و قضایی  در اسفندماه سال گذشته و ایام نوروز گفت:بحمدلله با همکاری و تعامل مناسب ایجاد شده خدمت رسانی مناسبی به مسافران نوروزی انجام شد و با نظارت های انجام شده و فعالیت های صورت گرفته مشکل خاصی در کلان شهر شیراز پیش نیامد.
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=193کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است