هماهنگی هیات های نظارت دانشگاه ها در برگزاری سخنرانی های انتخاباتی
دادستان همدان خبر داد:

هماهنگی هیات های نظارت دانشگاه ها در برگزاری سخنرانی های انتخاباتی

تاریخ خبر: 03 ارديبهشت 1396   ساعت خبر: 12:52:52

~~دادستان عمومی و انقلاب همدان از برگزاری سومین نشست ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی در استان همدان خبر داد و گفت:با تشکیل منظم این جلسات هماهنگی های لازم به منظور برگزاری انتخابات سالم و پرشکوه فراهم می شود.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور کامران حمزه با اشاره به مصوبات جلسات ستاد پیشگیری از تخلفات  و جرایم انتخاباتی گفت:در طول سه جلسه ای که برگزار شده است حدود 30 مصوبه به منظور برگزاری بهتر انتخابات داشته ایم که محور عمده آنها لزوم پرهیز از توهین و تخریب کاندیداها، پرهیز از تبلیغ زودهنگام در فضای حقیقی و مجازی و لزوم انجام تبلیغات و سخنرانی ها در چارچوب موازین قانونی و خطوط قرمز نظام بوده است.
وی افزود:در جلسه دیروز این ستاد نیز با دعوت از اعضای هیات های نظارت دانشگاه های استان همدان در خصوص چارچوب های برگزاری مراسم و سخنرانی های مرتبط با انتخابات و دعوت از سخنرانان صحبت و نسبت به لزوم پرهیز از توهین و تخریب کاندیداها و پرهیز ازانجام برنامه های خارج از چارچوب موازین قانونی و شرعی تاکید شد.
دادستان همدان تاکید کرد:با هماهنگی و همدلی صورت گرفته در استان و نظارت های قانونی انجام شده،روند انتخابات تا کنون بدون کوچکترین مشکلی در استان همدان طی شده است.    


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=201کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است