کاندیداهای انتخابات شوراها تبلیغات پیش از موعد نکنند
دادستان مرکز لرستان

کاندیداهای انتخابات شوراها تبلیغات پیش از موعد نکنند

تاریخ خبر: 19 ارديبهشت 1396   ساعت خبر: 12:50:43

~~دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان گفت:کاندیداهای انتخابات شوراها حق تبلیغات پیش از موعد و در مهلت قانونی تبلیغات نیز حق راه اندازی کاروان و کارناوال تبلیغاتی ندارند.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب لرستان با اعلام اینکه تا به امروز ( سه شنبه )هیچگونه مشکل و مسئله ای در ارتباط با تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری پیش نیامده است افزود:برنامه های تبلیغی کاندیداهای ریاست جمهوری در کمال نظم و آرامش در حال انجام است.
وی در خصوص انتخابات شوراها گفت:تاکنون دو جلسه با کاندیداهای انتخابات شورای شهر برگزار کرده ایم و به صورت شفاهی همچنین در قالب بروشور های آموزشی موارد قانونی مربوط به تبلیغات را به آنها یاداوری کرده ایم.
رازانی تاکید کرد:به کاندیداهای انتخابات شوراها اعلام کرده ایم که پس از آغاز مهلت قانونی تبلیغات حق راه اندازی کاروان ها و کارناوال تبلیغاتی را ندارند و فقط در محل های تعیین شده می توانند تبلیغ کنند.
دادستان خرم آباد افزود:با هماهنگی و تعامل نهادهای ذی ربط نظارت مناسبی در سطح استان لرستان بر روند انتخابات در حال انجام است تا بتوانیم همگام با سایر استان ها شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=229



کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است