برنامه های بزرگداشت هفته قوه قضاییه در دادسراهای سراسر کشور آغاز شد
هفته قوه قضاییه گرامی باد:

برنامه های بزرگداشت هفته قوه قضاییه در دادسراهای سراسر کشور آغاز شد

تاریخ خبر: 03 تير 1396   ساعت خبر: 13:58:54

~~همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه برنامه های دادستانی کل کشور و دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور با هدف تبیین و تشریح عملکردها و وظایف دستگاه قضایی و دادسراها آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،همزمانی آغاز هفته قوه قضاییه با روز جهانی قدس با مشارکت و حضور چشمگیر قضات،کارکنان و مسئولان دادستانی کل کشور و دادسراهای عمومی و انقلاب سراسر ایران و خانواده آنان در راهپیمایی روز جهانی قدس و تاکید بر وحدت و انسجام مسلمانان همراه بود.
همچنین همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه دادستان های عمومی و انقلاب مراکز استان ها و شهرستان های مختلف در چند روز گذشته با حضور در جمع اصحاب رسانه ضمن پاسخ به پرسش های خبرنگاران،عملکرد خود را تشریح و تبیین کردند.
حضور در مراسم نماز جمعه و سخنرانی دادستان ها در جمع نمازگزاران فرصت و برنامه مناسب دیگری به منظور معرفی دستاوردها و عملکرد دادستانی های سراسر کشور بود.
همچنین بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته،حضور در برنامه های مختلف صدا و سیمای مراکز استان ها و دیدار با قشرهای مختلف مردم در دستور کار برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضاییه قرار دارد.
دیدار با خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران دستگاه قضایی و دادسراها نیز از دیگر برنامه های مهم این هفته است.
   برنامه های مختلف گرامیداشت هفته قوه قضاییه در طول این هفته به تناسب به اطلاع عموم در سراسر کشور خواهد رسید.
بر اساس این گزارش برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضاییه،امسال از 30 خرداد ماه با مصاحبه رییس ستاد هفته بزرگداشت هفته قوه قضاییه آغاز و با توجه به تعطیلات عید سعید فطر تا 14 تیرماه به پایان خواهد رسید.
یکم تا هفتم تیرماه( سالگرد شهادت شهید بهشتی و یارانش ) هرسال به نام هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=279کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است