آرای قلع و قمع را قاطعانه اجرا می کنیم
دادستان مرکزاستان گلستان:

آرای قلع و قمع را قاطعانه اجرا می کنیم

تاریخ خبر: 28 تير 1396   ساعت خبر: 07:27:02

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت : با اقدامات صورت گرفته در استان گلستان ، تغییر کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز به صفر رسیده است و در شرایطی هستیم که کمتر کسی جرات دارد به صورت آشکار چنین حرکاتی را در گلستان انجام دهد.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،حجت الاسلام سید مصطفی حقی افزود : در اجرای تبصره 2 قانون حفظ کاربری زمین های کشاورزی و باغی ، محکم عمل کرده ایم و اجازه نداده ایم افراد متخلف از همان بدو امر  به بهانه فنس کشی و دیوار کشی ، کار تغییر کاربری را خزنده و آرام آغاز کنند.
حقی با بیان این که قاطعانه آرای قلع و قمع را اجرا می کنیم گفت : در چند روز اخیر در روستای توشن گرگان 10 هکتار زمین را آزادسازی کردیم و حدود 100 مورد تبصره دو از ماده 10 را اجرا کردیم که این نشان می‌دهد دستگاه قضایی با جدیت وارد عرصه شده است.
دادستان حقی گفت : گشت 131 ویژه مقابله با زمین خواری و تغییر کاربری غیر مجاز به صورت پایلوت در گلستان اجرا شد و گزارش های مردمی به این واحد ، بلافاصله بررسی و در صورت صحت با متخلفان برخورد می شود.
حقی گفت : مهم ترین خواسته ما ، امکانات لجستیکی است تا بتوانیم بناهای غیرمجازی را که در مناطق مرتفع و کوهستانی ساخته شده است ، تخریب کنیم .
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=315کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است