تخریب چهار باب رستوران آلاینده بستر رودخانه کرج با دستور قضایی
صبح امروز انجام شد :

تخریب چهار باب رستوران آلاینده بستر رودخانه کرج با دستور قضایی

تاریخ خبر: 02 مرداد 1396   ساعت خبر: 08:43:41

چهار باب رستوران فعال در بستر رودخانه کرج که موجب آلایندگی رودخانه بودند صبح امروز با دستور قضایی و با حضور نماینده دادستان و سایر مراجع ذی ربط تخریب شد.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب کرج با اعلام این خبر گفت:در پی وصول گزارش هایی مبنی بر احداث چهار باب رستوران در بستر رودخانه کرج که جزو رودخانه های حفاظت شده کشور است و منابع آب شرب تهران و استان البرز را تامین می کند،بررسی های لازم انجام و مشخص شد این رستوران ها فاضلاب خود را در داخل رودخانه رهاسازی می کنند.
وی افزود:پس از انجام بررسی های لازم دستور قضایی صادر و صبح امروز با حضور نماینده دادستانی،نماینده امور آب منطقه البرز و حضور نیروی انتظامی و همکاری شهرداری هر چهار واحد تخریب و بستر رودخانه آزاد شد.
شاکرمی تاکید کرد:متاسفانه با وجود تمام هشدارها و توصیه های صورت گرفته در خصوص لزوم حفظ محیط زیست و احترام به آن،شاهد تعدی و تجاوز به حریم رودخانه ها و جنگل ها و منابع طبیعی از سوی افراد سود جوهستیم که چنین اعمالی جز ضربه زدن به آینده محیط زندگی و زیست همه ما حاصلی ندارد و علاوه بر مقابله قانونی با چنین تخلفاتی،خود مردم نیز باید حساسیت بیشتری در این موارد یه خرج دهند و با استقبال از فعالیت چنین اماکنی در حریم و بستر رودخانه ها و منابع ملی و طبیعی در واقع به تخریب بیشتر محیط زیست کمک نکنند.
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=322کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است