امیدواریم این همایش به نتایج مطلوب و مد نظر دست یابد
دادستان گرگان در همایش دادستان های مراکز استان ها:

امیدواریم این همایش به نتایج مطلوب و مد نظر دست یابد

تاریخ خبر: 18 مرداد 1396   ساعت خبر: 06:03:12

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در مراسم افتتاحیه همایش دادستان های مراکز استان ها و دادستان های نظامی سراسر کشور ابراز امیدواری کرد برگزاری این همایش به میزبانی استان گلستان موجب ارائه تصویر مناسبی از عملکرد دادسراها و تقش آنان در ایفای وظایف در بخش های مختلف از جمله احقاق حقوق عامه شود.

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور حجت الاسلام حقی دادستان گرگان با خوش آمد گویی به حاضران در این همایش به ارائه گزارشی از عملکرد دادستانی مرکز استان پرداخت.

وی کاهش ۱۴ درصدی ورودی پرونده ها و کاهش میزان پرونده های سرقت و صرب و جرح را به عنوان نمونه ای از عملکرد خود اعلام کرد و گفت: با همکاری عزیزان در دادگستری استان گلستان کارگروه های ویژه پیشگیری از سرقت و صرب و جرح را راه اندازی کرده این که نقش موثری در کاهش جرایم داشته است.

حقی همچنین از کاهش تعداد پرونده هی مسن در سطح استان نیز خبر داد و گفت: گروه ویژه ای متشکل از قضات باتجربه هر دوماه یک بار در این خصوص به شعب سرکشی می کنند و بیش از ۲ هزار پرونده مسن تا کنون کم شده است.

وی از از انسجام و همکاری بخش های مختلف در دادگستری استان گلستان به عنوان نقطه قوت و موفقیت برنامه های دادیگستری استان نام برد‌.

 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=349کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است