طرح ساماندهی و نظارت بر پارکینگ های عمومی قم اجرا می شود
دادستان قم اعلام کرد:

طرح ساماندهی و نظارت بر پارکینگ های عمومی قم اجرا می شود

تاریخ خبر: 08 شهريور 1396   ساعت خبر: 09:26:25

دادستان عمومی و انقلاب قم از اجرای طرح نظارت بر پارکینگ های عمومی و لزوم نصب دوربین های مدار بسته به منظور بالا بردن سطح ایمنی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در قم خبر داد و گفت:اجرای این طرح در کنار دیگر طرح های دادستانی قم با هدف احیای مصادیق حقوق عامه است.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،مهدی کاهه دادستان قم با اعلام این خبر گفت: یکی از فاکتور های اساسی برای داشتن جامعه سالم وجود امنیت در تمام حوزه ها است و در صورت مشاهده هرگونه نقض مقررات از سوی هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی ، در راستای احیای حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق شهروندی ضمن برخورد قضایی دستورات لازم صادر می شود.
دادستان قم افزود:مقرر شده است که در طرح ساماندهی و نظارت بر پارکینگ های عمومی و موتوری قم علاوه بر نصب دوربین های مدار بسته در هر پارکینک فردی به عنوان مسئول کنترل و نظارت گمارده شود.
وی همچنین از نصب دوربین های مداربسته و کنترلی در ورودی و خروجی مدارس قم با هدف امنیت بیشتر دانش آموزان  خبر داد و افزود: شناسایی مراکز عرضه قلیان پرخطر و و غیرمجاز و سابقه دار و پلمپ آن ها توسط اداره اماکن ، نظارت بر استخرها، اتلیه ها، باشگاه ها و آرایشگاه های بانوان ، جمع آوری و پذیرش متکدیان و غربالگری آنان از جمله دیگر مصادیق احیای حقوق عامه و اقدامات پیشگیرانه دادستانی قم است.
 


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=381کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است