افتتاح پنج شعبه جدید دادیاری و بازپرسی در دادسرای عمومی و انقلاب ایلام
دادستان ایلام خبر داد:

افتتاح پنج شعبه جدید دادیاری و بازپرسی در دادسرای عمومی و انقلاب ایلام

تاریخ خبر: 05 مهر 1396   ساعت خبر: 07:00:29

دادستان عمومی و انقلاب ایلام از افتتاح سه شعبه دادیاری و دو شعبه بازپرسی در دادسرای ایلام خبر داد. 
دادستان عمومی و انقلاب ایلام اطاله دادرسی را موجب کاهش اعتماد مردم به دستگاه قضایی دانست و گفت:مشکل اطاله دادرسی باید باید با جذب قضات و کارکنان آموزش دیده و تلاش مضاعف همکاران قضایی کاهش یابد.
به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،شریفی دادستان ایلام گفت: 
در استان ایلام رجوع مردم به محاکم و دادسراها و سیستم قضایی برای رفع مشکلاتشان چشمگیر است با این حال در نظرسنجی هایی که انجام گرفته، دستگاه قضایی استان رتبه خوبی به دست آورده اما بر اساس تکلیفی که بر عهده ما نهاده شده است باید به مشکلات مردم بیشتر رسیدگی کنیم و تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات مردم به کار بگیریم.
دادستان عمومی و انقلاب ایلام در ادامه گفت: بحث اطاله دادرسی یکی از مشکلات دستگاه قضایی است که باعث می شود اعتماد مردم به دستگاه قضایی کم شود لذا مهمترین امری که باید به آن توجه داشت بحث جذب به تعداد کافی قضات و کارکنان آموزش دیده در دستگاه قضایی است و البته در اولویت های بعدی امکانات و تجهیزات اداری مورد نیاز است که باید نسبت به آن اهتمام جدی صورت گیرد.
شریفی افزود:تلاش و کوشش مضاعف در رفع اطاله دادرسی  رضایت مردم ودر نهایت رضایت حق تعالی رابه دنبال خواهد داشت و امیدواریم  با شروع کار شعب جدید و زحمات همکاران قضایی و اداری وقتهای رسیدگی کمتر شده و اعتماد مردم بیش از پیش جلب شود وسرعت عمل در رسیدگی نیز بالا برود.


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=417کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است