برگزاری همایش نقش نظارتی دادستان کل بر حسن اجرای قوانین
با حضور ریاست قوه قضاییه، وزرای اطلاعات و کشور و جانشین فرمانده سپاه صورت می‌گیرد

برگزاری همایش نقش نظارتی دادستان کل بر حسن اجرای قوانین

تاریخ خبر: 07 مهر 1395   ساعت خبر: 13:27:43

علی اکبر بختیاری رئیس دفتر دادستان کل کشور در گفت‌وگو با روابط عمومی دادستانی کل با اشاره به برگزاری همایش دو روزه دادستان‌های سراسر کشور در مشهد مقدس اظهار کرد: مدیریت احیا حقوق عامه و نظارت بر دادسراهای سراسر کشور در دادستانی کل با جدیت در حال پیگیری است. وی افزود دادستان کل کشور در راستای تکالیف قانونی و سیاست تعاملی، با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها گام به گام در حال پیشبرد برنامه‌ها است.

وی افزود: دادستان محترم کل کشور در این همایش دو روزه نقش نظارتی دادستانی بر حسن اجرای قوانین و سیاست‌های اجرایی را برای دادستان‌های سراسر کشور تبیین خواهد کرد.
رئیس دفتر دادستان کل کشور با بیان اینکه مدیریت عادی پاسخگوی نیازهای جامعه نخواهد بود، اظهار کرد: عبور از این مقطع و ایجاد امید تنها با حرف ممکن نیست، بلکه مستلزم مدیریت جهادی و انقلابی است و این امر مطالبه مردم و مقام معظم رهبری است و باید به مدیران منتقل شود.
بختیاری ادامه داد: در جمهوری اسلامی عیار مدیران با میزان توانایی، اخلاص، خدمت گذاری و تبعیت از ولایت سنجیده می‌شود و هرکس اشارات مقام معظم رهبری را درک نکند، فاقد شم مدیریت در نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
وی بیان کرد: مدیران حال و آینده به پشتیبانی مردم نیاز دارند و آحاد مردم از جمله پیشکسوتان جهاد و شهادت و متدینین به کسی دست می‌دهند که دست در دست ولایت داشته باشند.
گفتنی است این همایش پنجشنبه هفته جاری مصادف با هشتم مهرماه با حضور ریاست قوه قضائیه، معاونین قوه قضائیه، وزیر کشور، وزیر اطلاعات، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان کشوری آغاز خواهد شد و تا ظهر  روز جمعه نهم مهرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=65کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است