ساماندهی زندانیان نیازمند تبیین و تبادل نظر است/دادستان‌ها پیشنهادات خود را به دادستانی کل ارائه کنند
حجت الاسلام و المسلمین منتظری:

ساماندهی زندانیان نیازمند تبیین و تبادل نظر است/دادستان‌ها پیشنهادات خود را به دادستانی کل ارائه کنند

تاریخ خبر: 08 مهر 1395   ساعت خبر: 14:33:28

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در سیزدهمین همایش دادستانهای عمومی و انقلاب و نظامی سراسر کشور به بیان اهداف این همایش پرداخت و اظهار کرد: سپاس از عنایات الهی که توفیق این تشرف و همایش را در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا نصیب همه ما کرد. از آغاز انتصاب این حقیر در این سمت با مشورتی که با رئیس قوه قضائیه داشتیم دو بار قرار بود این همایش در تهران برگزار شود، اما تقدیر الهی در این بود که این همایش مهم در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج انجام شود.

وی ادامه داد: وظیفه خود میدانم از ریاست قوه قضائیه، تولیت آستان قدس رضوی و معاون قوه قضائیه و سایر مقامات قضایی و کشوری تقدیر کنم.

دادستان کل کشور گفت: امیدواریم این همایش فرصتی برای هماهنگی و تعامل بیشتر بین دستگاه ها و بخش قضایی باشد و امیدواریم بتوانیم در این جهت گام موثری را برداریم.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: با توجه به اتفاقات دو سال اخیر و با تصویب قانون آیین دادرسی حوزه اختیارات تعریف شد و حضور چنین جمعی از دادستان های کل کشور لازم بود.

وی با اشاره به دستورالعمل ابلاغی رئیس قوه قضائیه مبنی بر کاهش جمعیت کیفری زندانیان، گفت: به طور قطع ساماندهی زندانیان نیازمند تبیین وتبادل نظر است که بخشی از این همایش به این مباحث می پردازد.

دادستان کل کشور گفت: هر مشکل و مساله ای که دادستان های عمومی و انقلاب در حوزه کاری خود دارند ارائه کنند تا پیگیری و بررسی شود.

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=67کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است