پلمب ۳ کارگاه شیرینی پزی و یک آشپزخانه فاقد مجوز در رودبار جنوب
دادستان رودبار جنوب خبر داد

پلمب ۳ کارگاه شیرینی پزی و یک آشپزخانه فاقد مجوز در رودبار جنوب

تاریخ خبر: 11 فروردين 1398   ساعت خبر: 07:52:27

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، همزمان با ایام نوروز و در راستای صیانت از حقوق عامه و نظارت بر بهداشت عمومی قاضی عمرانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب به همراه فرماندار، رئیس اداره صمت و سایر اعضای ستاد تنظیم بازار و نماینده شبکه بهداشت از اغذیه فروشی‌ها، رستوران‌ها، شیرینی فروشی‌ها و کارگاه‌های پخت شیرینی بازدید کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب گفت: قوه قضاییه در راستای صیانت از حقوق عامه از قبیل: بهداشت محل‌های تولید محصولات خوراکی با قطعیت با متخلفین برخورد قانونی خواهد کرد.

حامد عمرانی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: هر اقدامی که تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب شود طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات جرم تلقی شده و مجرم تحت پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت.

این مقام قضایی اعلام کرد: برای صیانت از حقوق عامه و نظارت بر بهداشت عمومی ۳ کارگاه شیرینی پزی و یک آشپزخانه فاقد مجوز پلمب و مکلف شدند ظرف مهلت معین نواقص بهداشتی خود را برطرف و سپس در صورت تایید مرکز بهداشت به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص این ایام و در جهت رفاه حال شهروندان و مسافران، دستورات لازم جهت تشدید نظارت‌ها بر اغذیه فروشی‌ها در ایام نوروز صادر گردیده است.

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=814کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است